האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

זכויות יוצרים - נוגה תקשורת , או שלא?

3 posters

Go down

זכויות יוצרים - נוגה תקשורת , או שלא? Empty זכויות יוצרים - נוגה תקשורת , או שלא?

הודעה על ידי Unknown Tue Jan 17, 2012 7:04 pm

שלום חברים ,

לאור ההתרחשויות האחרונות - אני רוצה להבהיר מה זה בדיוק זכויות יוצרים , זכויות שידור , מי אחראי עליהם ומה לעזעזאל אפשר או ניתן לעשות כנגד זה.
בכל מקרה תנו לי להבהיר שיש זכויות יוצרים , בוא נגיד של דרגון בול זי , אז מי שיצר את דרגון בול זי הוא כנראה ביפן והאחראי לכך , ככל הנראה , לא יתבע אותנו על ההפרה הזו ללא רשות כי אנחנו מדינה קטנה וחמודה.
מצד שני , יש את נוגה תקשורת , שרבים חושבים שהם בעלי זכויות היוצרים אך זה לא נכון - יש להם זכויות שידור.

אנחנו כאן , כשמביאים הורדה - זה לא נחשב שידור.
לכן רוב הסיכויים שנוגה תקשורת אינה רודפת אחרינו כי לא פתחנו שום ערוץ שיכול להתחרות במדיה שלה (שידור טלויוזיוני)
מה שכן - ארגון זיר''ה פועל ככל הנראה בשמם של אותם יוצרי סדרה יפנים , המניע שלו לא כל כך ברור , אני מניח שזה בא מכיוון הכסף וזה מה שמשפיע היום.

אי אפשר להתנגד להורדות ולפיראטיות - אי אפשר.

ולכן חזרנו.

בהצלחה לכולם !

תגובות יתקבלו בברכה!
Unknown
Unknown
Admin

מספר הודעות : 55

https://oldtv3000.forumisrael.net

חזרה למעלה Go down

זכויות יוצרים - נוגה תקשורת , או שלא? Empty Re: זכויות יוצרים - נוגה תקשורת , או שלא?

הודעה על ידי Tdov Wed Jan 18, 2012 11:46 pm

לפי זה, צריך להוריד מהאתר את "הפיג'מות", כי יש להם את זכויות היוצרים עליה...

Tdov

מספר הודעות : 1

חזרה למעלה Go down

זכויות יוצרים - נוגה תקשורת , או שלא? Empty Re: זכויות יוצרים - נוגה תקשורת , או שלא?

הודעה על ידי אורפ Thu Jan 19, 2012 3:58 am

Tdov כתב:לפי זה, צריך להוריד מהאתר את "הפיג'מות", כי יש להם את זכויות היוצרים עליה...
אל תדאג יש לנו דרכים שזר"ה ונגה תיקשורת לא יתבעו אותנו על זה Cool

אורפ

מספר הודעות : 99

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה