נארוטו - הסרטים + ספיישלים (4/4)

Go down

נארוטו - הסרטים + ספיישלים (4/4) Empty נארוטו - הסרטים + ספיישלים (4/4)

הודעה על ידי greymon on Tue Jan 17, 2012 8:07 am

הסרט הראשון - ספר אומנויות הנינג'ה של נסיכת השלג.

נארוטו - הסרטים + ספיישלים (4/4) Narutomovie01
*הסרט אינו קשור לעלילת הסדרה, ולכן, לא חובה לראות אותו כדי להבין דברים בהמשך – מומלץ לראות את הסרט שהגעתם לפחות לפרק 100 באנימה.
תקציר:
[spoiler].
צוות 7, המורכב מנארוטו, סאקורה, סאסקה וקאקשי, מקבל משימה מיוחדת, לשמור על שחקנית מפורסמת בזמן צילומי הסרט הבא שלה, אותה במקרה מעריץ נארוטו. צוות 7, יחד עם צוות הצילום והשחקנים, יוצא לארץ השלג לצלם את הסרט, אך הם לא ציפו להפתעה שתגיעה אליהם!
עלילת הסרט:
הסרט ברובו מתרחש במדינת השלג. הסיפור בסרט מספר על צרתם של מנהיג מדינת השלג, ביתו הצעירה, ואח שלו. בעקרון, מנהיגה של המדינה הקטנה ומכוסת הקרח היה אדם מכובד ושמו היה קאזהאנה סוסטסו (Kazehana Sousetsu), שעזר לשמור על המדינה שלבה ושקטה, ורצה שביתו תמשיך לשלוט במדינה לאחר שהוא יפרוש. אחיו הצעיר של סוסטסו, דוטו (Dotou), רצה את כס המלכות ומדינת השלג לעצמו, ולכן, ארגן שנינג'ות מכפר השלג הנסתר יתקפו את הטירה ויהרגו את סוסטסו וביתו, קויוקי (Koyuki). זמן מה לפני המרד, נתן סוסטסו לביתו קריסטל מיוחד. באותו זמן, חבר צעיר באנבו (ANBU), שמילא משימה באיזור, מצא את הנסיכה ונמלט איתה מהמקום ומארץ השלג.
דוטו, כשליט החדש של מדינת השלג, רוצה לחזק את כוחה של מדינת השלג, במטרה להביס את חמש המדינות הגדולות.
צוות 7, המורכב מנארוטו, סאקורה, סאסקה וקאקשי, מקבל משימה מיוחדת, לשמור על שחקנית מפורסמת, שחצנית ואדישה בזמן צילומי הסרט הבא שלה, אותה במקרה מעריץ נארוטו. צוות 7, יחד עם צוות הצילום והשחקנים, יוצא לארץ השלג לצלם את הסרט.
כשהצוות מגיע לארץ השלג, הם מגלים אויבים חדשים וחזקים, ששמותיהם – נאדארה, מיזורה ופובוקי (פירושם: מפולת, גשם שלג, סופת שלגים). לאויבים החדשים יש חליפות מיוחדות המאפשרות להם להשתמש בטכניקות מבוססות על שלג. בנוסף, החליפה מעצימה את הצ'אקרה שלהם ומחזקת את מתקפותיהם. נינג'ות השלג תוקפים את הצוות, וכנראה שיש קשר בין ההתקפה שלהם לבין הילדה קויוקי שנעלמה עשר שנים קודם לכן.
(קרדיט לפורום dacho על המידע).

הסרט השני - אשליית חורבותיו של מעמקי כדור הארץ!!:

נארוטו - הסרטים + ספיישלים (4/4) Movie2a
תקציר:
[spoiler]
לאוזומאקי נארוטו, נארה שיקאמארו והארונו סאקורה מכפר העלה ניתנה משימה להשיב חיה אבודה, אך במהלך מסעם חזרה לאדון החיה, הם נתקלים במספר אבירים רמי קומה וחזקים ביותר. בסוף הקרב נארוטו רואה את האדם המפקד על האבירים ומסתער עליו, אך בניסיונו האחרון לסיים את הקרב, הוא נופל עם האדם מהצוק עליו עמדו. עיניו של שיקאמארו שאינו נפל מופנות בתדהמה אל מבצר ענקי שזז מולו, ומחליט שהוא חייב להציל את נארוטו. שיקאמארו מבין שכדי להציל את נארוטו הוא חייב לחבל במבצר, אך במהלך הנסיון, שיקאמארו עד למראה מחריד…!
(קרדיט לפורום dacho על המידע)


הסרט השלישי:
נארוטו - הסרטים + ספיישלים (4/4) Narutomovie03
תקציר:
[spoiler]
אוזומאקי נארוטו, יחד עם האטאקה קאקשי, הארונו סאקורה ורוק לי מקבלים משימה להגן על נסיך ארץ הירח מיצ'ירו ובנו היקארו במהלך טיולם בעולם. הנסיך העשיר קונה כל דבר שרוצה ומאמין שכל דבר אפשר להשיג בכסף. במהלך הטיול הם מגיעים לקרקס, שבו הופיע נמר שן-חרב גדול. היקארו מתאהב בנמר ומחליט לקנות אותו. לבסוף, מיצ'ירו קונה את כל הקרקס.
לאחר חזרתם לארץ הירח, הם מגיעים לארמון לגלות מהפכה. שאבאדאבה, אחד האצילים בארץ, לקח את מקומו של המלך ע"י שכירה של שלוש נינג'ות מוכשרות וחזקות שנפטרו ממנו. שאבאדאבה מתכנן לעשות את אותו הדבר גם למיצ'ירו והיקארו, כיוון שהם היורשים החוקיים של המלך. הוא מורה על הכוחות הצבאיים לחסלם, אך בעזרת קבוצה של חיילים שנשארה נאמנה למלך הם מצליחים להימלט.
הקבוצה נמלטת למערה נסתרת, בה מיצ'ירו מגלה שאביו עדיין חי, אך מת לאחר זמן קצר. מילותיו האחרונות של אביו היו שמה שחשוב בחיים זה לא הכסף. לאחר מכן, הוחלט לנסות להבריח את מיצ'ירו והיקארו למקום אחר, אך התוכנית סוכלה ע"י הנינג'ות השכירות. הנסיך נלכד, אך נארוטו מספיק לעצור אותם לפני שלקחו גם את היקארו.
מה יהיה על הנסיך? האם החבורה תצליח לחלצו?
(קרדיטים לאתר נארוטו פאן)


ספיישלים:
נארוטו ספיישל-הג'יני ושלושת המשאלות!(איכות 720P)

נארוטו - הסרטים + ספיישלים (4/4) Narutotomashintomitsuno

greymon

מספר הודעות : 45
Join date : 12.01.12

חזרה למעלה Go down

נארוטו - הסרטים + ספיישלים (4/4) Empty Re: נארוטו - הסרטים + ספיישלים (4/4)

הודעה על ידי D00oo00M on Thu Jan 10, 2013 6:01 pm

איפה ההורדה??

D00oo00M

מספר הודעות : 9
Join date : 17.07.12

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה